چگونه جن تسخیر کنم؟

چندین نفر در باره موکل و جن پرسیده اند .بعضی اظهار علاقه کرده اند که موکلی داشته یا ؟؟؟تسخیر کنند. ما می خواهیم در این باره توضیح دهیم. در جایی اورده ایم در حال حاضر جن و انسان امکان ارتباط ندارند .اگر دیدید کسی مدعی چنین کاری شد و حتما او را به شکل گفته […]

چگونه روح احضار کنیم؟

هستند افرادیکه تمایل به احضار روح دارند و ما سعی کردیم در این چگونه به این مطلب بپردازیم. چگونه روح احضار کنیم؟ ۱) برای احضار روح لوازمی ابتدایی مورد نیاز است : اما پیش از هر چیز به یك روح احتیاج داریم (شوخی نمیكنم )؛ ما باید در اولین اقدام برای احضار یك روح نیت […]

چگونه یک دختر غریبه را عاشق خود کنیم؟

باور کنید یا نه، ازدواج با شخص مناسب می‌تواند در موفقیت شما تأثیرگذار باشد. نکات بسیاری وجود دارند که به مردان کمک می‌کنند ازدواج موفق داشته باشند. احتمالا بسیاری از شما کتاب معروف «مردان مریخی، زنان ونوسی» که سال‌ها پیش منتشر شد را به یاد دارید. این کتاب در آن زمان نوعی توهم در ذهن […]

چگونه پسر مغرور را عاشق خود کنیم؟

مردی را می‌شناسید که بسیار مغرور به نظر می‌رسد. احساس می‌کنید عاشقش شده‌اید اما نمی‌دانید چطور می‌توانید او را به خودتان جذب کنید. دوست دارید دوستتان بدارد اما او به نحوی مغرورانه رفتار می‌کند که نمی‌توانید احساسش را تشخیص دهید. اینجاست که باید روی آن موضوعاتی متمرکز شوید که مردها دوست دارند و در جذب […]

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
چگونه برای وای فای رمز بگذاریم؟
اینترنت کامپیوتر

چگونه برای وای فای رمز بگذاریم؟

کسانی که در خانه خود از اینترنت پرسرعت ADSL استفاده می کنند مایل هستند تا آن را از طریق وایرلس برای دیگر دستگاه های خود از قبیل گوشی و تبلت استفاده نمایند. امروز قصد داریم تا طریقه تنظیمات مودم و رمزگذاری وای فای را به شما عزیزان آموزش دهیم،با ما همراه باشید.

برای اینکه وارد تنظیمات مودم خود شوید ابتدا باید از طریق کابل LAN مودم خود را به کامپیوتر شخصی و یا لپتاپ متصل نمایید. سپس مرورگر خود را باز کنید و عدد ۱۹۲٫۱۶۸٫۱٫۱ را وارد کنید و اینتر را بزنید. در این هنگام از شما یک Username و پسورد درخواست می شود که معمولا برای اکثر مودم ها ADMIN است اما اگر این چنین نبود به دفترچه راهنمای مودم خود مراجعه کنید.چگونه برای وای فای رمز بگذاریم؟

تنظیمات مودم از طریق Setup Wizard

Setup Wizard در دنیای نرم افزاری معمولا به معنی انجام سریع تنظیمات در کمترین زمان ممکن است، به همین منظور بعد از وارد شدن به صفحه مودم خود و وارد کردن پسورد به دنبال Quick Setup و یا Seup Wizard بگردید و سپس بر روی آن کلیک کنید.

مرحله اول : تنظیمات VPI و VCI

شناساندن مقصد عبوری یک سری خطوط سوئیچ های ATM نیازمند تنظیمات VPI و VCI است.به زبان ساده تر ارتباط مودم شما با خطوط ADSL شما از طریق این تنظیمات انجام می گیرد. در ایران معمولا عدد ۰ را برای VPI و ۳۵ را برای VCI در نظر می گیرند، البته می توانید با شرکت سرویس دهنده نیز تماس بگیرید و این اعداد را از آنها سوال کنید.چگونه برای وای فای رمز بگذاریم؟

بیشتر بخوانید بیشتر بدانید  چگونه استیکر خودمان را بسازیم؟

مرحله دوم : تنظیمات Username و Password مودم

در مرحله بعد که PPPOE نام دارد نام کاربری و رمز عبور ADSL شما درخواست می شود که باید آن را وارد کنید.

مرحله سوم: رمزگذاری وای فای و تنظیمات شبکه وایرلس

این مرحله رمزگذاری وای فای است و مخصوص مودم های وایرلس می باشد برای تغیر رمز وایرلس و راه اندازی این شبکه می باشد. با گذاشتن پسور بر روی وایرلس مودم خود می توانید از ورود افراد غریبه به مودم خود جلوگیری کنید. در اولین مرحله شما باید یک SSID که همان نام وایرلس شما است انتخاب کنید، این اسم را هر چیزی که دوست داشته باشید می توانید انتخاب کنید البته اگر چیزی باشد که شناسایی آن برای شما راحت تر باشد بهتر است.

Network Authentications قسمت بعدی است که آن را باید بر روی WPA-PSK قرار دهید. سپس گزینه ای تحت عنوانEncryption key PSK نمایان می شود که همان رمز مودم وایرلس شماست، رمز انتخابی باید حداقل ۸ کاراکتر باشد که بهتر است ترکیبی از حروف و اعداد باشد. این رمز را به فقط نزد خود و اعضای خانوادتان نگه دارید زیرا اگر کسی این رمز را بداند می تواند به مودم شما وصل شود و از اینترنت شما استفاده کند. سپس WPA Encryption را بر روی AES قرار دهید و کار تمام شد. تنظیمات ساده و اولیه مودم شما برای استفاده از اینترنت و وایرلس آن با موفقیت انجام شد و از آن می توانید استفاده کنید.چگونه برای وای فای رمز بگذاریم؟

منبع:radyaban.com

1+

Related posts

Leave a Comment