دسته‌ها
روانشناسی

چگونه دختران متولد دی را بشناسیم؟

چگونه دختران متولد دی را بشناسیم؟

خصوصیات زن متولد دی

چیزی مثل زن متولد دی ماه وجود ندارد. او ممکن است یک عینک ته استکانی به چشم بزند و مسؤول موزه باشد، شاید هم رقاصی باشد که لباس براق و مسخره به تن می کند. شاید او را ببینید که دارد بوفه ای را اداره می کند و در کافی شاپ، همبرگر سرخ می کند و یا بزرگترین مجلس خیریه را در شهر اداره می کند. شاید مسؤول تنظيم ستونهای مقالات اجتماعی روزنامه ای باشد و یا پشت سر شوهرش که خود را برای کارهای سیاسی کاندید کرده است، بایستد و لبخند بزند و یا مایعات عجیب و غریب را در لوله های آزمایش بریزد. او هر شغلی که داشته باشد و هر لباسی که به تن کند، حل بر اعمال و اهداف دروني أو حكم خواهد راند.چگونه دختران متولد دی را بشناسیم؟

چگونه زن متولد دی ماه را بشناسیم؟

. او بیش از آنچه که تصورش را بکنید، زن است و آن قدر جذاب و عشوه گر است می داند چطور یک مرد را مثل یک خرس بزرگ برقصاند و کاری کند که از او در مقابل دنیای سرد و بی رحم، محافظت کند. شاید هم سرد، آرام و منزوی باشد و ساکت بر ستون مرمرین خود بنشیند و شما را به مبارزه بطلبد تا آن قدر شعور به خرج بدهید که بتواند روی دست او که خیلی هم بالاست، بزنید. در هرحال، هر شخصیتی که داشته باشد، در زیر عشوه های زنانه یا رفتار عملگرایانه و معقول، یک هدف را دنبال می کند. اراده ای آهنین برای به چنگ آوردن مرد مناسبی که بتواند آدمی مهم و باعث غرور او و برای فرزندانش پدر خوبی باشد.چگونه دختران متولد دی را بشناسیم؟

ویژگی های زن متولد دی ماه

بسیاری از زنان متولد دی، شغل و حرفه ای دارند. شما ممکن است گمان کنید که عشق و ازدواج همیشه برای آنها در درجه دوم اهمیت هستند. در مورد عشق درست فکر کرده اید، ولی در مورد ازدواج این طور نیست. چیزی که باید درباره این دختر بفهمید این است که هدف او امنیت، اقتدار، احترام و موقعیت اجتماعی است و فرق چندانی ندارد که این نیازها را به عنوان معلم مدرسه، جلوی تخته سیاه و یا به عنوان رئیس پشت میز ریاست و یا در کنار شوهر بلند پروازی به دست آورد، شوهری که خانه و زندگی اجتماعیش را بتواند با زیبایی و سهولت و برنامه های دقیق، سر و سامان بدهد. زن متولد دی ماه بالاخره به هر شکلی که هست معروف خواهد شد. بعضی از آنها کتاب می نویسند، کنفرانس می دهند، نقاشی می کنند و یا قطعات موسیقی تنظیم می کنند. خیلی عجیب است که متولدین دی ماه، اعم از زن و مرد، استعدادهای هنری خارق العاده ای دارند. شاید این استعدادها، ریشه در حس درونی تعادل و هماهنگی در آنها دارد، حسی که به آنها کمک می کند بدانند چه چیزی مطلوب یا نامطلوب و چه چیزی درست یا غلط است.چگونه دختران متولد دی را بشناسیم؟

منبع:irani.news

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *