چگونه جن تسخیر کنم؟

چندین نفر در باره موکل و جن پرسیده اند .بعضی اظهار علاقه کرده اند که موکلی داشته یا ؟؟؟تسخیر کنند. ما می خواهیم در این باره توضیح دهیم. در جایی اورده ایم در حال حاضر جن و انسان امکان ارتباط ندارند .اگر دیدید کسی مدعی چنین کاری شد و حتما او را به شکل گفته […]

چگونه روح احضار کنیم؟

هستند افرادیکه تمایل به احضار روح دارند و ما سعی کردیم در این چگونه به این مطلب بپردازیم. چگونه روح احضار کنیم؟ ۱) برای احضار روح لوازمی ابتدایی مورد نیاز است : اما پیش از هر چیز به یك روح احتیاج داریم (شوخی نمیكنم )؛ ما باید در اولین اقدام برای احضار یك روح نیت […]

چگونه یک دختر غریبه را عاشق خود کنیم؟

باور کنید یا نه، ازدواج با شخص مناسب می‌تواند در موفقیت شما تأثیرگذار باشد. نکات بسیاری وجود دارند که به مردان کمک می‌کنند ازدواج موفق داشته باشند. احتمالا بسیاری از شما کتاب معروف «مردان مریخی، زنان ونوسی» که سال‌ها پیش منتشر شد را به یاد دارید. این کتاب در آن زمان نوعی توهم در ذهن […]

چگونه پسر مغرور را عاشق خود کنیم؟

مردی را می‌شناسید که بسیار مغرور به نظر می‌رسد. احساس می‌کنید عاشقش شده‌اید اما نمی‌دانید چطور می‌توانید او را به خودتان جذب کنید. دوست دارید دوستتان بدارد اما او به نحوی مغرورانه رفتار می‌کند که نمی‌توانید احساسش را تشخیص دهید. اینجاست که باید روی آن موضوعاتی متمرکز شوید که مردها دوست دارند و در جذب […]

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
زیبایی

چگونه زیبا شویم؟

اینکه شما چه کسی هستید یا از کجا می‌آیید هیچ اهمیتی ندارد، بلکه امر ارزشمند این است که هیچ‌وقت برای پرورش زیبایی باطنی در خود و بخشش این زیبایی‌ها به دنیای پیرامون‌تان دیر نیست. هرچند هیچ‌کس نمی‌تواند ارزش زیبایی باطنی انسان‌ها را نفی کند، اما اینکه تمام تلاش خود را صرف پرورش زیبایی‌ ظاهری‌تان کنید نیز بخشی از حس زیبایی‌جویی انسان‌هاست.چگونه زیبا شویم

در این نوشته می‌خواهیم ببینیم که چگونه زیبا شویم.

اگر می‌خواهید اندام زیبایی داشته باشید، مجبور نیستید که حتما رژیم غذایی اسموتی‌ کلم بگیرید یا روزی ۱۵ کیلومتر بدوید. داشتن اندام زیبا به معنی توجه به چگونگی عملکرد بدن و مواد غذایی مصرفی‌تان است.

وقتی پوست‌تان سالم و پاکیزه باشد، شما احساس زیبایی خیلی بیشتری خواهید داشت. شستن صورت‌تان و استفاده از لوسیون‌ها و مرطوب‌کننده‌های مناسب می‌تواند صورت‌تان را در بهترین شرایط خود قرار دهد.

حفظ بهداشت روزانه بخشی از جریان دستیابی به اندام زیباست. اگر دیگران بوی طراوت و پاکیزگی‌تان را استشمام کنند، به احتمال بیشتری می‌توانید تأثیر اولیه‌ی خوبی بر آنها بگذارید.چگونه زیبا شویم؟

دست‌ها و پاها بیشتر از باقی اعضای بدن در فعالیت‌های ساده‌ی روزانه بکار گرفته می‌شوند. به همین خاطر، حتما پوست دست‌ها و پاهای خود را مرطوب نگه دارید و به تمیزی و آراستگی ناخن‌های خود نیز اهمیت بدهید.

دندان‌ها نه تنها به چهره‌تان لبخندی زیبا هدیه می‌کنند، بلکه در تمام طول عمرتان با کمک آنهاست که می‌توانید همه‌‌ی غذاها و خوراکی‌های موردعلاقه‌ی خود را میل کنید. هر روز صبح، شب و در صورت امکان، بعد از هر وعده‌ی غذایی دندان‌های خود را مسواک بزنید.

بیشتر بخوانید بیشتر بدانید  چگونه یک خط چشم ساده بکشیم؟

مو اوج شکوه‌ و برازندگی شماست. پس اگر از موهبت موی خوب و زیبا بهره‌مند هستید، موی خود را در مدلی آرایش کنید که چهره‌تان را زیباتر جلوه دهد و اگر از رنگ موی خود نیز راضی نیستید، رنگ ایده‌آلی برای موی خود انتخاب کنید.

لباس زیبا حتما نباید قیمت بالایی هم داشته باشد. لباس زیبا نمایانگر سبک پوشش خاص شماست و اندام‌تان را زیباتر جلوه می‌دهد. توجه داشته باشید که کیفیت را به کمیت ترجیح ندهید.

با گذر زمان، رژیم و برنامه‌ی زیبایی‌تان هم‌زمان با تغییر ظاهری اندام‌تان تغییر می‌کند، اما شما هنوز همان فرد سابق هستید. برای اینکه زیبا باشید، حتما نباید همان ظاهر ۲۵ سالگی خود را داشته باشید. فقط باید از خودتان به‌خوبی مراقبت کنید و هر روز تمام تلاش خود را برای تحقق این امر انجام بدهید.

افرادی که خود را وقف پرورش خرد و حکمت درونی خود و پیروی از اصول خردمندانه در زندگی می‌کنند، پرتوهای زیبایی و نیک‌بختی را به همه‌ی اطرافیان‌شان می‌پراکنند. حکمت از آن دسته اموری نیست که بتوان کاملا به آن دست یافت، بلکه فرایند رشد و نموی است که در طی آن همیشه باید در طلب یادگیری معارف بیشتری بود که ‌پایانی ندارند. چگونه زیبا شویم؟

حتما نباید ثروتمند باشید تا روحیه‌ی سخاوت و بخشندگی را در خود ایجاد کنید. اگر از نظر مالی وسع‌تان نمی‌رسد، می‌توانید در فواصل زمانی مشخصی اعانه‌هایی در حد توان خود در امور خیریه بدهید.

شاید شما پیرو‌ِ مذهبی باشید یا شاید اصلا اعتقادی به خدا نداشته باشید، اما با خلق اثری هنری یا گذراندن اوقات‌تان در طبیعت حس رضایت فوق‌العاده‌ای پیدا خواهید کرد. اگر بیش از اندازه بر قوانین و اصول عقاید مذهبی خود پافشاری کنید یا اینکه به‌جای حقیقت معنوی فقط به دنبال حقایق علمی باشید، در این صورت با چنین رفتارهایی فقط موجب احساس کمبود در معنویت پیدا خواهید کرد.

بیشتر بخوانید بیشتر بدانید  چگونه قلم لمسی بسازیم؟

احساسات‌تان خیلی اهمیت دارند چون به‌وسیله‌ی همین احساسات است که شما در تعامل با دیگران می‌توانید علایق و نارضایتی‌های خود را آشکار کنید. اگر احساسات منفی‌تان را نتوانید در درازمدت از خود رها سازید، این احساسات با اثرات منفی‌شان روح‌تان را مسموم می‌کنند.

منظور خود را بیان کنید. مطابق با ارزش‌های اخلاقی خود زندگی کنید. اعتقادات خود را مؤدبانه مطرح کنید. برای بهره‌ بردن از مزایای موردنظرتان هیچ‌گاه تظاهر به شیوه‌ی رفتار دیگران نکنید و خودتان باشید. دنیا شما را همان‌طور که واقعا هستید می‌خواهد.

چه نسبت به مقام ارشد، خانواده و دوستان، چه نسبت به شخصی که در بازار رفتار محترمانه‌ای با شما داشته است، همیشه باید قدرشناس باشیم و فرصت بیان «متشکرم» را از دست ندهیم. خیلی از مردم می‌دانند که با بیان تشکر و قدردانی می‌توانند به‌جای نداشته‌های خود، به داشته‌هایشان فکر کنند. چند دلیل دیگر نیز برای بیان حق‌شناسی در ادامه بیان شده‌اند:

حتما نباید یک خانه‌ی بزرگ ویلایی یا باغ ییلاقی آنچنانی داشته باشید تا محیط پیرامون‌تان را زیبا کنید. هرچند که محیط پیرامونی زندگی‌تان اغلب بازتاب‌دهنده‌ی حالت درونی وجودی شماست.

حتی اگر دوستان زیادی ندارید، برخورداری از حمایت یک سیستم پشتیبان قدرتمند، کلید داشتن یک شخصیت زیباست. نکته‌ی مهم این است روابطی را حفظ کنید که به رشد شخصیت‌تان کمک کنند.

آیا در وجود خود شور و اشتیاق شدیدی نسبت به تلاش در ایجاد دنیایی بهتر از وضع موجود احساس می‌کنید؟ پس گوشه‌ای از کار را به‌دست بگیرید و سهم خود را با مشارکت در بهبود وضع موجود ادا کنید.

 

برگرفته از: Wikihow

Related posts

Leave a Comment