چگونه جن تسخیر کنم؟

چندین نفر در باره موکل و جن پرسیده اند .بعضی اظهار علاقه کرده اند که موکلی داشته یا ؟؟؟تسخیر کنند. ما می خواهیم در این باره توضیح دهیم. در جایی اورده ایم در حال حاضر جن و انسان امکان ارتباط ندارند .اگر دیدید کسی مدعی چنین کاری شد و حتما او را به شکل گفته […]

چگونه روح احضار کنیم؟

هستند افرادیکه تمایل به احضار روح دارند و ما سعی کردیم در این چگونه به این مطلب بپردازیم. چگونه روح احضار کنیم؟ ۱) برای احضار روح لوازمی ابتدایی مورد نیاز است : اما پیش از هر چیز به یك روح احتیاج داریم (شوخی نمیكنم )؛ ما باید در اولین اقدام برای احضار یك روح نیت […]

چگونه یک دختر غریبه را عاشق خود کنیم؟

باور کنید یا نه، ازدواج با شخص مناسب می‌تواند در موفقیت شما تأثیرگذار باشد. نکات بسیاری وجود دارند که به مردان کمک می‌کنند ازدواج موفق داشته باشند. احتمالا بسیاری از شما کتاب معروف «مردان مریخی، زنان ونوسی» که سال‌ها پیش منتشر شد را به یاد دارید. این کتاب در آن زمان نوعی توهم در ذهن […]

چگونه پسر مغرور را عاشق خود کنیم؟

مردی را می‌شناسید که بسیار مغرور به نظر می‌رسد. احساس می‌کنید عاشقش شده‌اید اما نمی‌دانید چطور می‌توانید او را به خودتان جذب کنید. دوست دارید دوستتان بدارد اما او به نحوی مغرورانه رفتار می‌کند که نمی‌توانید احساسش را تشخیص دهید. اینجاست که باید روی آن موضوعاتی متمرکز شوید که مردها دوست دارند و در جذب […]

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
چگونه ضدآفتاب مناسب انتخاب کنیم؟
زیبایی سلامتی

چگونه ضدآفتاب مناسب انتخاب کنیم؟

ضد آفتاب مناسب – اكثر ما مي‌دانيم كه در روزهاي آفتابي به ويژه در فصل تابستان قبل از خارج شدن از ساختمان بايد با استفاده از كرم ضدآفتاب از پوست خود محافظت كنيم اما نكته مهم ديگري كه بايد از آن مطلع باشيم، انتخاب ضدآفتاب مناسب و كاربرد صحيح آن است.

آكادمي درماتولوژي آمريكا در گزارش جديدي اعلام كرد: مصرف‌كنندگان ممكن است در ميان انبوهي از محصولات ضدآفتاب موجود در بازار سرگردان شوند و در نتيجه به طور كلي از مصرف آنها منصرف مي‌شوند كه پيامد آن تماس زياد با اشعه فرابنفش خورشيدي و آفتاب‌ سوختگي است.

پايگاه اينترنتي هلث‌مي‌آپ (HealthMeUp) در گزارشي در اين‌ باره آورده است، متخصصان پوست مي‌توانند اطلاعات مورد نياز مصرف‌كنندگان را در اين زمينه و به منظور كمك براي انتخاب مناسب و هوشمندانه اين محصولات در اختيار آنها قرار دهند.

متخصصان اين آكادمي تاكيد دارند كه مصرف‌كنندگان بيش از استفاده از محصولات فوق بايد برچسب‌هاي روي آنها را مطالعه كنند و فقط ضدآفتاب‌هايي را انتخاب كنند كه داراي ويژگي‌هاي زير هستند:

• پوشش‌دهي طيف وسيعي از تشعشعات خورشيدي كه معمولا با واژه‌هايي چون «Broad spectrum»، «محافظ در برابر UVA/UVB» يا «UVA/UVB protection» مشخص مي‌شود.

• دارا بودن اس.پي.اف ۳۰ يا بيشتر

• ضد آب بودن

 

نکته آخر : اینکه افرادی صورت آنها مستعد جوش زدن می باشد از ضدآفتاب های کرم پودری استفاده نکنند و بجای آن از ضدآفتاب های لوسیونی استفاده کنند و ضدآفتاب آنها بدون روغن باشد و به اصطلاح Oil free باشد.

اين كارشناسان همچنين توصيه مي‌كنند، اگر در فضاي باز و خارج از ساختمان هستيد، هر دو ساعت يك‌بار بايد ضدآفتاب خود را تمديد كنيد، بيشتر در سايه قرار بگيريد، پوشش مناسب شامل لباس رنگ روشن و آزاد با آستين و پاچه‌هاي بلند بپوشيد و كلاه لبه‌دار و عينك ضدآفتاب را نيز فراموش نكنيد.

بیشتر بخوانید بیشتر بدانید  چگونه درآمد به دلار داشته باشیم؟

منبع:صدف نیوز

Related posts

Leave a Comment