دسته‌ها
زیبایی

چگونه لباس بپوشیم تا چاق دیده شویم؟

آیا این لباس من را چاق تر نشان میده؟ این سوالی است که بسیاری از خانم ها بعد پوشیدن لباس های جدید شان می پرسند. در این چگونه ۹ تیپی که شما را چاق تر نشان می دهد به بیان راهکارهای مناسب در این خصوص می پردازند با ما همراه باشید. چگونه لباس بپوشیم تا چاق دیده شویم

۱- لباس های جذب نپوشید

پوشیدن های لباس های جذب بزرگ ترین اشتباه است که بسیاری از خانم ها آن را انجام می دهند. کافیست که مقداری چربی در ناحیه شکم و یا باسن خود داشته باشید، بدون شک در این نوع لباس ها چاق دیده خواهید شد.

 

۲- دامن های بلند به تن نکنید

پوشیدن دامن های بلند بتوسط خانم های کوتاه قد یکی از اشتباهات فاحش در دنیای مد است. پوشیدن دامن های بلند و پلیسه دار توسط خانم های کوتاه قد نه تنها باعث زیبایی آن ها نخواهد شد بلکه این افراد را کوتاه تر از آن چیزی که هستند نمایش می دهد.

 

۳- شلوار جین تنگ نپوشید 

پوشیدن شلوار جین تنگ برای خانم هایی که قد بلند قد هستند و تناسب اندام نیز دارند انتخاب مناسبی به حساب می آید ولی اگر قد شما کوتاه است پیشنهاد ما به شما شلوار جین راسته است.

 

۴- شلوارهای طرح دار به تن نکنید

پوشیدن شلوارهای طرح دار اساسا باعث می شود پاهای شما کوتاه تر دیده شوند، مگر آنکه، از شلوارهایی که دارای طرح راه راه عمودی اند استفاده کنید. اما توصیه ما به شما پوشیدن شلوار های تک رنگ است.

 

۵- شلوار برمودا نپوشید

پوشیدن شلوارهایی که کوتاه تر از حالت استاندارد اند باعث می شوند شما کوتاه تر از آن چیزی که هستید نشان می دهند و به هیچ عنوان انتخاب مناسب برای خانم های ریزه و کوتاه قد نیست.

 

۶- هرگز سوئیشرت های بزرگ نپوشید

اگر تناسب اندام مناسبی ندارید و یا قد کوتاهی دارید به شما توصیه می کنیم که هرگز کاپشن، سوئیشرت و یا لباس های زمستانی که دارای پف هستند را نپوشید چرا که این لباس ها شما را بیش از آن چیزی که هستید چاق نشان می دهند.

 

۷- کفش مناسب بپوشید

 سعی کنید همواره از کفش های پاشنه بلند استفاده کنید اما هرگز از کفش هایی که دارای بند در قسمت مچ پا هستند (Ankle-Wrap Shoes) استفاده نکنید چرا که شما را پهن تر و کوتاه تر نشان خواهند داد به خصوص در زمانی که اختلاف بین رنگ پوست پای شما و رنگ کفش زیاد باشد. این برای خانم های قد بلند مناسب است.

 

۸- کمربند پهن استفاده نکنید

استفاده از کمربندهای پهن نه تنها شما را لاغر تر و باریک تر نشان نمی دهد بلکه باعث می شود حجیم تر از آن چیزی که هستید دیده شوید. اساسا خطوط افقی باعث بزرگتر دیده شدن خواهد شد.  اگر واقعا قصد استفاده از یک کمربند به همراه لباس خود را دارید حتما یک کمربند باریک بخرید.

 

۹- هرگز گردنبند کوتاه آویزان نکنید

آیا دوست داشتید گردن نداشتید و سرتان بر روی بدن تان قرار داشت؟ مطمئنا خیر! بنابراین هرگز گردنبند کوتاه استفاده نکنید این نوع گردنبندها اصلا مناسب خانم های کوتاه قد و پهن نیست به جای آن از گردنبند های بلند و لباس های یقه V استفاده کنید به این  طریق گردن شما بلند تر و به طبع آن خودتان نیز بلند قدتر دیده خواهید شد.

منبع: چی بپوشیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *