دسته‌ها
موبایل

چگونه مکالمه رایگان ایرانسل بگیریم؟

با شماره‌گیری کد شگفتی‌های ایرانسل، طرح‌هایی خاص به شما پیشنهاد می‌کنیم که با استفاده از آن می‌توانید به شکلی باورنکردنی هزینه‌های خود را کاهش دهید!

چگونه مکالمه رایگان ایرانسل بگیریم؟

با شماره‌گیری #۱*۴۴۴۴* بسته ویژه مکالمه دریافت کنید.

برای مشاهده و فعال‌سازی آنلاین از نسخه وب اپلیکشین ایرانسل‌من استفاده کنید.

چگونه مکالمه رایگان ایرانسل بگیریم

 

شما مشترکان اعتباری می‌توانید هزینه طرح خریداری شده را از طریق یکی از دو روش زیر پرداخت کنید:

خدمات تلفن و اینترنت همراه.

 

خدمات اینترنت ثابت.

 

۷۰۷ (از خطوط ایرانسل)

 

۰۹۳۷۷۰۷۰۰۰۰ (از سایر خطوط)

 

جدیدترین اخبار و پیشنهادهای تشویقی را در خبرنامه روی ایمیل خود دریافت کنید.

چگونه مکالمه رایگان ایرانسل بگیریم؟

کد مکالمه رایگان ایرانسل : ایرانسل به منظور رفاه و رضایت مشترکان خود بسته های مختلف زیادی برای مکالمه ، اینترنت در اختیار آنها قرار داده است. اگر شما از کاربران ایرانسلی هستید می توانید از کدهای متنوع ایرانسل استفاده کنید تا هزینه های خود را تا میزان زیادی کاهش دهید. اگر می خواهید بسته ویژه مکالمه خود را دریافت کنید می توانید کد ستاره 4444 مربع (#4444*) را شماره گیری نمایید.دقت داشته باشید که این بسته ها برای هر کاربری متفاوت خواهد بود و برای همه یکسان نیست و طرحی که به شما پیشنهاد می شود بر اساس الگوی مصرف تان است.

اگر می خواهید بسته ویژه اینترنت خود را دریافت کنید می توانید کد #2*4444* را شماره گیری نمایید.

کد مکالمه رایگان ایرانسل : زمانی که شما هر بسته مکالمه را خریداری کنید می توانید هر روز تا پیش از تاریخ انقضای بسته از یک ساعت مکالمه ایرانسلی رایگان بهره مند شوید تنها کافی است کد #۱*۱*۴۴۴۴* را از خط ایرانسلی خود شماره گیری نمایید. روش های پرداخت برای مشترکان عزیز نیز به دو صورت خواهد بود که شامل 1)کسر از اعتبار سیم کارت 2)استفاده از کارت های بانکی می باشد.

کد مکالمه رایگان ایرانسل : مشترکان دائمی ایرانسلی نیز می توانند کد #۱*۴۴۴۴* را شماره گیری کنند که در هر روز از یک ساعت مکالمه ایرانسلی رایگان بهره مند خواهند شد. این بسته پس از اینکه خریداری شد سریعا برای آنها فعال می شود و شما می توانید در هر تعداد تماس که می خواهید ، یک ساعت مکالمه ایرانسلی را داشته باشید.

مشترکان اعتباری ایرانسلی در طول پاییز در همه ی روزها می توانند یک بسته 30 دقیقه ی مکالمه را خریداری کنند.این بسته بعد از شماره گیری کد سریعا برایشان فعال می شود و قابل استفاده خواهد بود و در هر تعداد تماس که میخواهید می توانید از سی دقیقه مکالمه ایرانسلی بهره مند شوید.

چگونه مکالمه رایگان ایرانسل بگیریم

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *