اینترنت موبایل

چگونه نمایش آنلاین بودن در دایرکت اینستاگرام را مخفی کنیم؟

وضعیت آنلاین بودن کاربران با عنوان های زیر در زیر نام کاربری آن ها در دایرکت اینستاگرام نمایش داده می شود: Active x minutes ago به این معنی که آخرین فعالیت کاربر x دقیقه قبل بود. Active yesterday به این معنی که آخرین فعالیت کاربر روز گذشته بوده است. Typing به این معنی که کاربر در حال تایپ کردن است. Active now به این معنی که کاربر در حال حاضر در حال فعالیت در اینستاگرام است و … .

دایرکت اینستاگرام

دایرکت اینستاگرام

همان گونه که بیان کردیم با این قابلیت اینستاگرام، کاربران می توانند وضعیت آنلاین افرادی که آن ها را فالو می کنند یا پیام می دهند را ببینند، از این رو کاربرانی که زیاد به حفظ حریم خصوصی اهمیت نمی دهند این قابلیت را دوست دارند.

اما شاید بسیاری از کاربران دوست نداشته باشند که افراد دیگر وضعیت فعالیت آن ها را در اینستاگرام بدانند، اگر شما هم جزء این دسته از کاربران هستید با ما همراه باشید تا چگونگی مخفی کردن وضعیت آنلاین را توضیح دهیم.

تغییر شرایط

با انجام مراحل زیر می توانید نمایش وضعیت آنلاین بودن خود را تغییر دهید:

  1. اپلیکیشن اینستاگرام را در گوشی خود باز کنید.
  2. صفحه پروفایل خود را که در گوشه ی راست پایین قرار دارد انتخاب کنبد.
  3. روی سه نقطه که در سمت راست و بالای پروفایل شما نشان داده می شود ضربه بزنید.
  4. گزینه ی Show Activity Status را غیر فعال کنید.

دایرکت اینستاگرام

دایرکت اینستاگرام

با غیر فعال کردن این قابلیت، حریم خصوصی شما افزایش خواهد یافت و افرادی که فالو می کنید یا پیام می دهید قادر به دیدن آخرین وضعیت فعالیت شما نخواهند بود. اما با فعال کردن این قابلیت قادر خواهید بود تا آخرین وضعیت فعالیت دوستان خود را ببینید و دوستان شما نیز آخرین وضعیت فعالیت شما را خواهند دید.

بیشتر بخوانید بیشتر بدانید  چگونه یک هکر شویم؟
منبع: idownloadblog
1+

Related posts

Leave a Comment