موبایل

چگونه هات اسپات را فعال کنیم؟

مطمئناً همگی شما با ویژگی Hotspot در آیفون آشنا هستید، این ویژگی اشتراک اینترنت سیم کارت را از طریق آیفون  به تمامی دیوایس‌ها امکان‌پذیر میسازد. با عرضه iOS 9 تغییراتی در نحوه فعال سازی Hotspot در iOS ایجاد شد و این تنظیمات مخفی گشت. با ما همراه باشید تا چگونگی به اشتراک گذاری اینترنت سیم کارت در iOS 9 را آموزش دهیم.

چگونه Hotspot را در آیفون فعال کنم؟

 

قدم اول

چگونه هات اسپات را فعال کنیم

برای فعال کردن Hotspot در دستگاه خود تنها نیاز است با دنبال کردن مسیر Settings/Cellular/Cellular Data Network در بخش Cellular Data مقابل گزینه APN نام اپراتور خود را وارد نمایید.

سپس در پایین همین قسمت در بخش PERSONAL HOTSPOT  مقابل گزینه APN نام اپراتور خود را وارد نمایید.

نکته : نام اپراتور وارد شده در هر دو APN دقیقا باید یکسان باشد .

ایرانسل : mtnirancell

 

همراه اول : mcinet

 

رایتل : RighTel

 

چگونه هات اسپات را فعال کنیم؟

 

قدم دوم

 

پس از انجام مراحل بالا نیاز است یک بار از Settings خارج شده و آن را از مولتی تسکینگ ببندید، اکنون با ورود مجدد به Settings خواهید دید که گزینه Presonal Hotspot در منوی اولیه Settings افزوده شده است.چگونه هات اسپات را فعال کنیم؟

 

قدم سوم

 

حالا به ورود به تنظیمات Presonal Hotspot با ورود به بخش Wi-Fi Password رمزی را برای اینترنت دستگاه خود تعیین کنید.

 

 

قدم چهارم

 

پس از تعیین پسورد مورد نظرتان به منوی قبل بازگشته و گزینه Presonal Hotspot را فعال نمایید، با فعال کردن این گزینه پنجره ای نمایان می شود و از شما خواسته می شود روش اشتراک گذاری اینترنت سیم کارت خود را انتخاب نمایید که شما میتوانید به دلخواه یکی از دو گزینه Turn on Wi-Fi and Bluetooth یا USB Only را انتخاب نمایید.

بیشتر بخوانید بیشتر بدانید  چگونه بفهميم تلگرام هک شده است؟

 

 منبع: اپراتک

1+

Related posts

Leave a Comment

ml>