چگونه جن تسخیر کنم؟

چندین نفر در باره موکل و جن پرسیده اند .بعضی اظهار علاقه کرده اند که موکلی داشته یا ؟؟؟تسخیر کنند. ما می خواهیم در این باره توضیح دهیم. در جایی اورده ایم در حال حاضر جن و انسان امکان ارتباط ندارند .اگر دیدید کسی مدعی چنین کاری شد و حتما او را به شکل گفته […]

چگونه روح احضار کنیم؟

هستند افرادیکه تمایل به احضار روح دارند و ما سعی کردیم در این چگونه به این مطلب بپردازیم. چگونه روح احضار کنیم؟ ۱) برای احضار روح لوازمی ابتدایی مورد نیاز است : اما پیش از هر چیز به یك روح احتیاج داریم (شوخی نمیكنم )؛ ما باید در اولین اقدام برای احضار یك روح نیت […]

چگونه یک دختر غریبه را عاشق خود کنیم؟

باور کنید یا نه، ازدواج با شخص مناسب می‌تواند در موفقیت شما تأثیرگذار باشد. نکات بسیاری وجود دارند که به مردان کمک می‌کنند ازدواج موفق داشته باشند. احتمالا بسیاری از شما کتاب معروف «مردان مریخی، زنان ونوسی» که سال‌ها پیش منتشر شد را به یاد دارید. این کتاب در آن زمان نوعی توهم در ذهن […]

چگونه پسر مغرور را عاشق خود کنیم؟

مردی را می‌شناسید که بسیار مغرور به نظر می‌رسد. احساس می‌کنید عاشقش شده‌اید اما نمی‌دانید چطور می‌توانید او را به خودتان جذب کنید. دوست دارید دوستتان بدارد اما او به نحوی مغرورانه رفتار می‌کند که نمی‌توانید احساسش را تشخیص دهید. اینجاست که باید روی آن موضوعاتی متمرکز شوید که مردها دوست دارند و در جذب […]

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
خانواده

چگونه همسر مناسب پیدا کنیم؟

انتخاب همسر مناسب یکی از دغدغه های مهم افراد در طول زندگی است که باید با دقت زیادی صورت بگیرد اما نه با وسواس زیاد که نتیجه اش چیزی جز تجرد طولانی مدت و بالا رفتن توقعات در ازدواج نیست.نوشتن رپورتاژ

نوشتن رپورتاژ

در هر صورت این اتفاق جالب یکی از مهم ترین تصمیم های هر کس و نقطه عطف زندگی او خواهد بود و یکی از جنجالی ترین دغدغه های جوانان و خصوصاً خانم های آماده ازدواج این است که گزینه مناسب را از چه راهی و در کجا به تور بیندازند.

البته راه های زیادی وجود دارد که به صورت خودجوش جوانان از آن ها استفاده می کنند، مثلاً دختر همسایه، پسر فامیل، همکلاسی مؤدب، همکار محترم، دوست همسر دوست و سایرین از این دست می توانند گزینه های خوبی باشند؛ اما ممکن است از بخت و اقبال بد در هیچ کدام از این نقطه محل های موجود همسر رؤیاهای خود را پیدا نکنید. کاری نداریم دلیلش سخت پسندی شما بوده یا بداقبالی یا اوضاع بد دوره و زمانه، اما در هر صورت بعد از اینکه سر و سامان گرفتن شما به مهم ترین دعای نه تنها خانواده درجه یک، بلکه همه فامیل تبدیل شد و شما رسماً نماد تجرد گشتید، آنجاست که دست به دامن روش هایی غیر از روش های قبل شده و فکر می کنید ای کاش امکان های در دسترس بیشتری وجود داشت تا شما می توانستید آن نیمه گم شده همه چیزتمام زیباروی مهربان باشخصیت و البته مایه دار را بیابید.

هنوز همسر مناسب من ساخته نشده شاید این جمله را از اطرافیان تان شنیده باشید. خصوصا مجردهای سن بالا که در ازدواج وسواس گونه رفتار می کنند.
روان شناسان اعتقاد دارند هرچه سن بالاتر می رود وسواس شخص نسبت به مورد مناسب برای ازدواج بیشتر می شود و همین وسواس عاقبت به تجرد قطعی می انجامد. اما همسر مناسب را از کجا می توان یافت؟

بیشتر بخوانید بیشتر بدانید  چگونه پنیر درست کنیم؟

راهکارهایی موثر برای یافتن همسر مناسب

کفش سیندرلا
اول از همه شما یک قالب کفش آماده می کنید. این قالب تفکر کلیشه ای است که شما درباره شوهر یا زن آینده خود در ذهنتان دارید. گاهی این قالب آنقدر تنگ است که به پای هیچ کسی نمی خورد و سیندرلای شما هرگز پیدا نمی شود، اما کافی است به این فکر کنید که هیچ کس انسان کاملی نیست. مشاوران خانواده اعتقاد دارند، تطابق ۶۰ درصدی یک شخص با آنچه ما در نظر داریم برای یک وصلت موفق کافی است. چون اگر فرض کنیم بعد از ازدواج شما از ۱۰ درصد ایده هایتان پایین می آیید و همسرتان هم ۱۰ درصد دیگر به ایده های شما نزدیک می شود و ۱۰ درصد جذابیت های غیرمنتظره نیز در هریک از شما یافت می شود می توان گفت به ازدواج ایده آلی دست یافته اید.
این کاملا به خودتان بستگی دارد که بعد از ازدواج بایکدیگر سازگارتر شوید یا رفته رفته با خودخواهی ها و تکبرهایتان از یکدیگر فاصله بگیرید.

همسر مناسب

با نگاهی به اطراف میتوانید همسر مناسب را از میان همکاران یا اقوام بیابید

خانه دوست کجاست؟
مطمئن باشید جای دوری نیست. از قدیم و ندیم می گفتند عقد دختر عمو و پسر عمو را در آسمان ها بسته اند. ما نمی گوییم وقت ازدواجتان که رسید مستقیم بروید سراغ دختر عمو یا پسر عمویتان. اصلا از کجا معلوم که آنها برای زندگی شان برنامه دیگری نداشته باشند؛ اما نکته مهم این پند قدیمی ها این است که وقتی همسری می جویید بهتر است از محیطی نزدیک به خودتان باشد و از فضایی آشنا او را انتخاب کنید.خیلی از افراد از ازدواج فامیلی پرهیز می کنند اما از این نکته غافلند که اقوام راحت تر محیط اجتماعی ـ خانوادگی و ارزش های حاکم بر آن را تحمل می کنند و با یکدیگر مانوس ترند.

بیشتر بخوانید بیشتر بدانید  چگونه بخوابيم؟

اما یکی از معایب ازدواج های فامیلی نزدیکی نژادها و تشابه ژن هاست که اگر بخواهید چنین ازدواجی صورت دهید بهترین کار آن است که قبل از ازدواج مشاوره ژنتیک و تست های لازم را انجام دهید.

سال ها پیش در همه کشور، همسایه ها مثل قوم و خویش بودند و باهم رفت و آمد داشتند، اما امروز در بسیاری نقاط شهری این روابط به همسایگی صرف یا حتی حدی پایین تر از آن تنزل کرده است.

اما آنها که دارند زیر سایه همسایه شان زندگی می کنند و بچه هایشان با هم بزرگ می شوند باید به احتمال ازدواج این بچه ها در سال های آتی بیشتر توجه کنند. اگر شما فضای خانوادگی یک همسایه را می پسندید لزومی ندارد بعد از این که از آن محل رفتید، رفت و آمد خود را با آن خانواده قطع کنید. همین رفت و آمدها بود که در سال های گذشته ازدواج جوانان را ساده تر می کرد. شما هم به عنوان یک جوان بدون همسر اگر فکر می کنید کسانی که با آنها بزرگ شده اید قابل اعتنا نیستند و فقط همبازی دوران کودکی بوده اند، اشتباه می کنید. گاهی این افراد بهترین همسران برای زوج خود خواهند بود، زیرا شناخت خوبی از یکدیگر دارند.

محیط دیگری که در آن باید با دقت بیشتری به اطراف خود نگاه کنید، اداره و محیط کار است. هرچه سال های ماندگاری شما در یک محیط شغلی بیشتر می شود، آشنایی شما با افراد آن محیط نیز افزایش می یابد. شما می توانید یکی از دختران مناسب محل کار خود را انتخاب کنید و از عواقب آن هم نترسید. اگر نمی توانید در مجاورت همسر خود کار کنید، می توانید محل کار خود را عوض کنید و از دست انداختن همکاران هم نترسید.

بیشتر بخوانید بیشتر بدانید  چگونه در اندروید عکس را به pdf تبدیل کنیم؟

ذوق زده نشوید
هیچ کس توصیه نمی کند که شما باید یک شناخت نسبی از همسر آینده تان به دست آورید. بعضی از خانواده ها این دوره را با صیغه محرمیت می گذرانند و برخی دیگر اعتقاد دارند اگر دختر و پسر محرم نباشند، فاصله ها را بیشتر حفظ می کنند و این بهتر است. تصمیم بر عهده شما و خانواده تان است اما شناخت برای ازدواج ضروری ترین عامل است.

دل باز و چشم بسته
به خودتان قول دهید اگر عاشق کسی شدید برای او تخفیف قائل شوید، ولی نه در حد تمام زندگی. اگر نمی توانید محکم باشید قول و قرار ها را به خانواده تان بسپارید و به همسر آینده تان بگویید که قرار نیست من وارد مقوله های جدی شوم و در این مورد خانواده ها تصمیم می گیرند.

منبع:namnak.com

3+

Related posts

Leave a Comment