چگونه جن تسخیر کنم؟

چندین نفر در باره موکل و جن پرسیده اند .بعضی اظهار علاقه کرده اند که موکلی داشته یا ؟؟؟تسخیر کنند. ما می خواهیم در این باره توضیح دهیم. در جایی اورده ایم در حال حاضر جن و انسان امکان ارتباط ندارند .اگر دیدید کسی مدعی چنین کاری شد و حتما او را به شکل گفته […]

چگونه روح احضار کنیم؟

هستند افرادیکه تمایل به احضار روح دارند و ما سعی کردیم در این چگونه به این مطلب بپردازیم. چگونه روح احضار کنیم؟ ۱) برای احضار روح لوازمی ابتدایی مورد نیاز است : اما پیش از هر چیز به یك روح احتیاج داریم (شوخی نمیكنم )؛ ما باید در اولین اقدام برای احضار یك روح نیت […]

چگونه یک دختر غریبه را عاشق خود کنیم؟

باور کنید یا نه، ازدواج با شخص مناسب می‌تواند در موفقیت شما تأثیرگذار باشد. نکات بسیاری وجود دارند که به مردان کمک می‌کنند ازدواج موفق داشته باشند. احتمالا بسیاری از شما کتاب معروف «مردان مریخی، زنان ونوسی» که سال‌ها پیش منتشر شد را به یاد دارید. این کتاب در آن زمان نوعی توهم در ذهن […]

چگونه پسر مغرور را عاشق خود کنیم؟

مردی را می‌شناسید که بسیار مغرور به نظر می‌رسد. احساس می‌کنید عاشقش شده‌اید اما نمی‌دانید چطور می‌توانید او را به خودتان جذب کنید. دوست دارید دوستتان بدارد اما او به نحوی مغرورانه رفتار می‌کند که نمی‌توانید احساسش را تشخیص دهید. اینجاست که باید روی آن موضوعاتی متمرکز شوید که مردها دوست دارند و در جذب […]

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
زیبایی

چگونه پدیکور کنیم؟

چگونه پدیکور کنیم؟
چگونه پدیکور کنیم؟

چه بخواهید پای پینه بسته خود را کمی نرم کنید و چه بخواهید یک روز را با ناز و عشوه سپری کنید، پدیکور پاها بهترین کاری است که می‌توانید انجام دهید. با کمی وقت گذاشتن و کمی تلاش پایی نرم و ناخن هایی کاملا براق خواهید داشت که چشم دیگران را خیره خواهد کرد.

برای یک پدیکور با کیفیت، به برخی وسایل آرایش ناخن احتیاج دارید. یک تشت با مقداری آب، یک ناخن‌گیر، یک سوهان ناخن، یک خلال دندان، یک نگهدارنده ناخن، یک سنگ پا یا فرچه تمیزکننده، یک برق ناخن برای زمینه و روی لاک ناخن و یک لاک ناخن با رنگ دلخواه آماده کنید. از نمک خوشبوی حمام برای خیساندن پا در آن، قیچی کوتیکول، روغن کوتیکول و محلولی برای ماساژ نیز می‌توانید به طور انتخابی استفاده کنید.چگونه پدیکور کنیم؟
هرچند بسیار واضح به نظر می‌رسد اما پاک کردن باقی‌مانده‌ لاک قبلی، اولین مرحله برای انجام پدیکور است. اضافه کردن یک لاک جدید روی لاک قبلی بسیار مشکل است. از حلال استون استفاده کنید و مطمئن شوید که لاک باقی‌مانده در لابلای ناخن‌های‌تان را پاک کنید.

یک لگن یا تشت را از آب گرم پر کنید و اگر دوست دارید مقداری نمک یا روغن به آن اضافه کنید. حالا وقت آن است که دراز بکشید و پاهای‌تان را در آب بگذارید. بگذارید ده دقیقه پاهای‌تان خیس بخورد. آب گرم باعث نرم شدن پوسته دور ناخن شده و چرک و کثیفی انباشته شده در اطراف ناخن پاک می‌شود. همچنین این کار باعث نرم شدن ناخن و پوسته اطراف آن می‌شود که برای لاک زدن به ناخن‌ها بسیار حیاتی است.

بیشتر بخوانید بیشتر بدانید  چگونه برای انواع چشم خط چشم بکشیم؟

کار را با کوتاه کردن ناخن‌های‌تان تا اندازه‌ای که دوست دارید شروع کنید. با استفاده از ناخن‌گیر ناخن‌های‌تان را تاجایی کوتاه کنید که مقداری از سفیدی نوک ناخن باقی بماند. ظاهر ناخن باید تاحدودی به شکل مربع باشد، پس شکل طبیعی ناخن را دنبال کنید. از سوهان ناخن برای صاف کردن لبه‌های تیزی که در نتیجه‌ی کوتاه کردن ناخن با ناخن‌گیر باقی‌مانده است و هر فرم خاصی که دوست دارید به ناخن‌های‌تان بدهید استفاده کنید.

اگرچه این مرحله انتخابی است اما می‌تواند باعث بهتر شدن شرایط ناخن‌های شما برای لاک زدن شود. از چوب پدیکور یا قیچی کوتیکول برای پاک کردن پوسته اطراف ناخن‌های‌تان استفاده کنید. اگر از قیچی کوتیکول استفاده می‌کنید‌، خیلی آرام کوتیکول  که در طول زمان روی هم جمع شده‌ است را کوتاه کنید. وقتی که کارتان تمام شد کمی روغن کوتیکول روی آن‌ها بمالید تا پوست نازک و حساس کمی مرطوب شود.

با استفاده از سوهان ناخن برآمدگی‌ها و لبه‌های تیز روی ناخن خود را پاک کنید. به لبه‌های تیزی که تازه کوتاه و سمباده زده‌اید بیشتر دقت کنید زیرا این ناحیه باید گرد شود تا کاملا مسطح باشد. از سوهان ناخن در همان جهت استفاده کنید و تیزی آن را سنباده کنید تا ناخن شما تا جایی‌که دوست دارید صیقلی شود.

حالا وقت آن است که به پای خود بیشتر برسید. از سنگ پا برای ساییدن پینه‌های پاشنه و گردی پای خود استفاده کنید. این سایش نباید با فشار زیاد انجام شود زیرا سایش بیش از حد باعث ایجاد خراش در این نواحی شده و پوست نیز با ضخیم‌تر شدن برای محافظت از لایه های زیرین به این مسئله واکنش نشان می دهد و این اتفاق به یک فرآیند بی‌پایان تبدیل می‌شود. بنابراین ساییدن پاشنه به آرامی و با کمترین فشار بهترین روش است. وقتی که تمام پوسته خشک را از پاشنه خود پاک کردید، می‌توانید از فرچه برای تمیز کردن تمام پای خود استفاده کنید. فرچه را بین انگشت‌ها و اطراف پاشنه خود بکشید و اگر می‌خواهید پای‌تان را کمی بیشتر تمیز کنید از صابون استفاده کنید.

بیشتر بخوانید بیشتر بدانید  چگونه پنکيک ارايشي درست کنيم؟

پای‌تان را به‌طور کامل از تشت آب بیرون بکشید و تشت را خالی کنید. سپس آن را کاملا خشک کنید و اگر مایلید کمی از محلول نرم کننده را به پوست خود بمالید. اگر این کار را کردید، بار دیگر کمی لاک پاک‌کن روی ناخن خود بمالید تا کاملا تمیز شود. لاک پاک کن باعث می‌شود که لاک به ناخن نچسبد.

از برق ناخن برای زمینه روی ناخن‌تان استفاده کنید. این کار باعث جلوگیری از زرد شدن ناخن و تشکیل زمینه‌ای محکم روی ناخن برای چسبیدن لاک به آن می‌شود.

رنگ لاک خود را انتخاب کرده و روی تمام انگشتان‌تان بمالید. از وسط ناخن و از قسمت بالای آن شروع کنید و با ضربه‌های بلند شانه‌ی لاک از وسط ناخن به سمت پایین و سپس به سمت بالا بکشید. از مرکز به سمت بیرون شانه بکشید تا تمام سطح ناخن پوشیده از لاک شود. از نوک ناخن یا نوک چوب پدیکور برای پاک کردن اضافه‌های لاک روی کوتیکول استفاده کنید. اگر بخواهید لاک روی ناخن‌تان تیره‌تر باشد، باید دو لایه لاک روی آن بمالید.

چند دقیقه صبر کنید تا لاک شروع به خشک شدن کند و سپس لایه بی‌رنگ رویی را بزنید. این کار باعث تثبیت لاک رنگی شده و مانع از ورقه ورقه شدن آن می‌شود. سپس ۱۰ تا ۱۵ دقیقه در همان حالت بایستید تا لاک کاملا خشک شود. با انگشت لاک را امتحان کنید و ببینید هنوز چسبناک است یا نه. هروقت حس کردید که کاملا صاف و صیقلی شده و به دست نمی‌چسبد، کار شما تمام شده است. حالا می‌توانید ناخن‌های زیبای‌تان را به رخ دیگران بکشید و از پاهای نرم‌تان لذت ببرید.

بیشتر بخوانید بیشتر بدانید  چگونه هنگام ارسال پست توسط کاربران مورد نظر اطلاعیه دریافت کنیم؟

 

2+

Related posts

Leave a Comment